İzmir’den Erdek Ocaklar’a Nasıl Gidilir? - Erdek Tatil Rehberi


 

erdek ocaklar tatil köyü

İzmir’den Erdek Ocaklar tatil köyüne gitmek isteyen tatilciler Erdek otobüslerine veya Bandırma deniz otobüsüne binerek tatil köyüne ulaşabilir. İzmir ile Erdek arası yaklaşık 294 km’dir. İzmir ve Bandırması arası da 280 km’dir. Erdek’e doğru yol alarak 18 km’lik yolculuğun ardından Erdek’e varacaksınız. Aynı zamanda Erdek’e varmadan kamplar istikametine yönelirseniz Düzler Köyü bitiminde bulunan kavşaktan Ocaklar tatil köyüne varabilirsiniz.

Balıkesir Büyükşehir Ulaşım’a bağlı Erdek otobüsleriyaz ve kış aylarında tatilcilerin yoğunluğu nedeni ile sıkça otobüs seferleri düzenliyor. Erdek otobüslerine binmek için Bandırma İDO otogarına gitmeniz gerekmektedir. Dolayısı ile İstanbul, İzmir ve Bursa’da Erdek Ocaklar tatil köyüne gelmek istiyorsanız Bandırma otogarına gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca İstanbul’dan gelen yolcular Bandırma deniz otobüsü aracılığı ile Erdek’e varabilir.

Araba ile Erdek’e Ulaşım

Erdek karayolunu tercih eden yolcular Bandırma’ya 22 km, Balıkesir ve Erdek arası 118 km, Bursa’ya 117 km, Ankara’ya 507 km, İstanbul’a 334 km, İzmir’e 319 km, Çanakkale’ye 181 km, Ocaklar’a 7 km ve Narlı Köyü’ne ise 17 km yol kat ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

1.215 views (Görüntülenme)
Harita Konumu
İzmir’den Erdek Ocaklar’a Nasıl Gidilir? hakkındaki yorumlar