ERDEK MARMARABİRLİK’TE BERABERLİK MESAJI - Erdek Tatil Rehberi


 

marmarabirlik erdek

Marmarabirlik’te yapılacak olağan genel kurul öncesinde, Marmarabirlik’e bağlı 8 kooperatif Erdek’ten birlik beraberlik mesajı verildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, “Huzur ortamı sağlanması Marmarabirlik’te başarıyı getirmiştir” dedi.

26 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilecek Marmarabirlik Olağan Genel Kurul öncesinde Erdek’te gerçekleşen buluşmada birlik beraberlik mesajı verildi.
Erdek Kooperatifinin ev sahipliği yaptığı buluşmaya; Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Yıldız, Osman Bostancı, Kemal Dinç, Mustafa İlgen ve Enis Edin, Gemlik Kooperatif Başkanı İbrahim Demir, Mudanya Kooperatif Başkanı Cüneyt Soylu, Erdek Kooperatif Başkanı Abdullah Şenol, Orhangazi Kooperatif Başkanı Remzi Bayram, İznik Kooperatif Başkanı Ali Bulut, Edincik Kooperatif Başkanı Mehmet Özçakır, Mürefte Kooperatif Başkanı Kahraman Koçer, Marmara Adası Kooperatif Başkanı Murat Yakut ve 8 Kooperatifin Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Ziyaretlere ilişkin değerlendirmede bulunan Başkan Hidamet Asa, “Kooperatiflerimize yapmış olduğumuz ziyaretler kapsamında Edincik ve Erdek kooperatiflerimizi ziyaret ettik. Gerçekleşen bu ziyaretler kooperatifler arasında ilişkileri güçlendirmekte, dayanışmayı arttırmaktadır.
Marmarabirlik’te huzur ortamının sağlanması birlik beraberliğimizi güçlendirmektedir. Huzurun olmadığı yerde hizmet olmaz” dedi.
Geçtiğimiz yıl ilk kez uygulamaya koydukları akaryakıt desteğinin bu yıl da süreceğini belirten Asa, “Ortaklarımızın merakla beklediği akaryakıt desteğine en kısa sürede başlanacaktır ” ifadelerini kullandı.

Kooperatif Başkanı Abdullah Şenol “Erdek Kooperatifi olarak bütün kooperatiflerimizi Erdek’te ağırlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” derken.
Marmarabirlik Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa İlgen, “Marmarabirlik’in kurucu kooperatifleri arasında bulunan Erdek Kooperatifinin böyle önemli bir buluşmaya ev sahipliği yapması bizi gururlandırmıştır. Başta Marmarabirlik yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, çok kıymetli kooperatif başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.

Biz, bir ve beraber oldukça Marmarabirlik büyümeye ve üreticilerine destek olmaya devam edecektir” diye konuştu.

Erdek Haber

787 views (Görüntülenme)
Harita Konumu
ERDEK MARMARABİRLİK’TE BERABERLİK MESAJI hakkındaki yorumlar