Erdek Ocaklar Otelleri ve Otel Fiyatları 2022

 

Erdek Ocaklar Otelleri ve Otel Fiyatları 2022

Erdek Ocaklar Otelleri fiyatları 250 TL’den başlamaktadır. En ucuz Ocaklar otel fiyatları, direk otel resepsiyon telefonu, otel adres iletişim bilgileri Erdek Tatil Rehberi’nde sizi bekliyor.

Erdek Ocaklar Hakkında

Ocaklar Tatil Köyü Erdek’in mavi bayraklı plajı, geniş kumsalı ve uygun fiyatlı otelleri ile ünlü tatil köyüdür. Erdek’in 5 km kuzeyinde, 1507 nüfuslu turistik bir belde olan Ocaklar’ın yazın nüfusu 50 katına kadar çıkmaktadır. Erdek Ocaklar Otelleri

Erdek Ocaklar Otellerine Ulaşım

Erdek otogarından kalkan minibüsler ile Erdek‘e geldikten sonra 30 dakikada Ocaklar’a ulaşabilirsiniz. Kendi aracınız ile Erdek şehir merkezinden kamplar-Ocaklar yolunu takip ederek 20 dakikada köy merkezine ulaşabilirsiniz.

Erdek Ocaklar Otellerinde Konaklama

Ocaklar Otelleri genellikle havuzludur. Son yıllarda bir çok apart-pansiyon tipi konaklama yerleri de aquapark ve havuz özelliklerini tesislerine kazandırmıştır. Ocaklar’daki oteller yarım pansiyon yada kahvaltı dahil işletilmektedir. Apart oteller ise mutfaklı olup çocuklu aileler tarafından ilgi görmektedir.

Ocaklar Otelleri Fiyatları 2022

Erdek Ocaklar otellerinde yarım pansiyon konaklama; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil kişi başı 350 TL’den başlayan fiyatlarla tatil yapabilirsiniz. Kahvaltı dahil otellerde 250 TL’ye kişi başı konaklayabirsiniz. 2022 sezonda 3 kişilik bir aile ortama kaldığı otele göre günlük 1000 – 1250 TL civarında tatil harcaması yapmaktadır. Önemli Not: Yüksek sezonda Temmuz ve Ağustos aylarında fiyatlar %25 artmaktadır. Mayıs, Haziran ve Eylül aylarında yukarıda belirtilen indirimli ücretlerle konaklamak mümkündür. İndirimli erken rezervasyon imkanları tesise göre de değişmektedir.

Neden Ocaklar Otellerinde Tatil?

Ocaklar’ın Erdek’e göre tercih edilme sebepleri arasında daha sakin bir atmosfere sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Önceki yıllarda disko eğlence merkezleri ile ününe ün katan tatil beldesinde son yıllarda 2 adet canlı müzikli eğlence merkezi kalmıştır.

Erdek Ocaklar Çevresinde Gezilecek Yerler?

Ocaklar’a geldiğinizde aracınız ile Narlı, Turanlar, İlhanlar köylerine gidebilirsiniz. Erdek şehir merkezine geçip Erdek gezisi yapabilirsiniz. Aracınıza güveniyorsanız Kapıdağ turu yapabilir Aşağı Yapıcı, Kirazlı Manastır, Ballıpınar köylerini gezebilirsiniz. Erdek Düzler’e gelip Kyzikos Antik Kenti’nde Hadrian Tapınağı’nı ziyaret edebilirsiniz.
GARDİNA OTEL OCAKLAR
ŞAHSER AQUAPARK APART OTEL OCAKLAR
AYCAN OTEL OCAKLAR
HOTEL SARE OCAKLAR
LİDYA APART OCAKLAR
KARATAŞ APART OCAKLAR
RELAX APART OCAKLAR
YASEMİN HOTEL OCAKLAR
DENİZ APART PANSİYON OCAKLAR
İDEAL APART OCAKLAR
CANTİMUR APART OCAKLAR
ELİZAN OTEL OCAKLAR
HATİCE ABLA APART PANSİYON OCAKLAR
ÇETİN PRESTIGE RESORT HOTEL OCAKLAR
NERGİZ OTEL OCAKLAR
ONUR APART OCAKLAR
MERİÇBOYU APART OCAKLAR
ÇAĞLAYAN APART OCAKLAR
HAVVA ANA APART OCAKLAR
AKYÜZ APART PANSİYON OCAKLAR
AYCAN APART OCAKLAR
SÜREN APART PANSİYON OCAKLAR
BEYZA APART OCAKLAR
OLİVA PANSİYON OCAKLAR
ARNA APART PANSİYON OCAKLAR
NOBEL PANSİYON OCAKLAR
ÇAM APART OCAKLAR
DENİZATI PARIL OTEL OCAKLAR
ELİF APART OCAKLAR
KÖY EVİ PANSİYON OCAKLAR
GÜNEŞ APART OCAKLAR
ALORIA GARDEN HOTEL OCAKLAR
SENAM HOTEL OCAKLAR
ANI APART OTEL OCAKLAR
SAĞLIK APART OCAKLAR
HOTEL BENAN OCAKLAR
SAMİ ENGİN APART OTEL OCAKLAR
NİL APART OCAKLAR
ECE APART OCAKLAR
BAHÇE KEYİF APART OCAKLAR