ŞAHSER AQUAPARK APART OTEL OCAKLAR - Erdek Tatil Rehberi


 Şahser Aquapark Apart Otel, Erdek Ocaklar otelleri arasında denize yürüme mesafesi konumunda, geniş bahçesi ve toplamda 30 odasıyla misafirlerini ağırlamaktadır.

Açıklamalar
 • ŞAHSER AQUAPARK APART OTEL ODA ÖZELLİKLERİ

Bütün odalarında klima, televizyon, kablosuz internet bağlantısı, emanet kasa, buzdolabı, fırın, mutfak ve mutfak eşyaları bulunmaktadır.

 • ŞAHSER AQUAPARK APART OTEL’DE YEMEK MENÜ

Odalarında yemek yapabileceğiniz mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Dilerseniz havuz başındaki restoranında kahvaltı yapabilirsiniz.

 • ŞAHSER AQUAPARK APART OTEL KONUMU

Şahser Aquapark Apart Otel, Ocaklarda hizmet vermektedir.

 •   ŞAHSER AQUAPARK APART OTEL  ULAŞIM

Şahser Aquapark Apart Otel, Erdek’e 6 km uzaklıktadır.

 • ŞAHSER AQUAPARK APART OTEL FİYATLARI

Ramazan, Kurban bayramı ve eylül ayında özel indirimler mevcuttur. Lütfen fiyat sorunuz.

 • ALORIA GARDEN HOTEL TANITIM VİDEOSU

Hazırlanıyor..

6.606 views (Görüntülenme)
Harita Konumu
ŞAHSER AQUAPARK APART OTEL OCAKLAR hakkındaki yorumlar

ŞAHSER AQUAPARK APART OTEL OCAKLAR” için 1 Yorum yapılmış

 1. SERTAÇ AKBIYIK

  22 Tem. 2021

  Cumartesi gecesi rezervasyon yapmak için Erdek Şahser Aqua Hotel’i aradık otel sahibi Cafer Bey ile görüşerek Pazar günü dahil 4 gece 250 TL’den yeri ayırdılar. Pazar günü Kocaeli’den Erdek’e vardığımızda o fiyattan mümkün değil veremeyiz ve ayrıca 4 günlük boş odamız zaten yok diye bir cevap aldık 3 çocuk ile birlikte o sıcakta o kadar yol geldiğimizemi yanalım yoksa yorgunluğumuzamı yanalım bilemedim. Neyse 2 gün için o fiyattan yapalım ama sonrasında odamız yok dediler, mecburen tamam dedik. 1 gece kaldıktan sonra diğer Şahser Liva otellerinde yer olduğunu öğrendik ve 2 gecede oradan yer ayırttık, 1 gece kaldıktan sonra diğer otele geçmek için hazırlanırken aynı bizim durumumuzda otele gelen bir grup genç ile resepsiyonda karşılaştık, onlara da telefonla verdikleri fiyattan fazlasını istemişlerdi ve odalarının olmadığını söylediklerini duyduk, tamamen iyi niyet ile bizde aynı durumda olduğumuzu ve bu akşam odayı boşaltacağımızı söyledik, çıktığımız odaya o grubu yerleştirebileceklerini ilettik. Sonrasında bizim geçeceğimiz rezervasyonunu yaptırdığımız diğer otellerindeki yerimizi iptal ettiler, sizi orada ağırlayamayacağız dediler. Sonuç itibarıyla 2 gecelik ücreti ilk girişte peşin ödedikten sonra 1 gece kalıp 22:00’da Kocaeli’ye döndük. Şimdi buraya kadar yaşadığımız problemler otel sahibi Cafer bey ile aramızda geçmiş problemler gibi yorumlanabilir ancak başka problemlerlede karşılaştık, oraya gitmek isteyenleri bu konularda da bilgilendirmek isterim.
  1. Odaları aşırı rutubetli idi, ilk odaya girdiğimizde nevresimler çarşaflar ıslaktı, daha yeni yıkanmış olduklarını düşündük ancak akşam biraz gezip yatmak için odaya girdiğimizde hala ıslak olduğunu gördük, o kadar rutubet vardı ki tüm gece ıslak bir yastıkta uyumaya çalıştık.
  2. Havuzu hiç temiz değildi, 1.68 mt olmasına rağmen suyun dibi çok bulanıktı.
  Şahser Otele gitmek isteyenler fiyatını uygun bulanlar bir kere daha düşünmenizi öneririm. Muhtemelen sizde oraya vardığınızda söyledikleri fiyattan daha fazlasını talep edecekler.

  Yoruma cevap ver